Пластикалық корпус КПН 2/6 IP30 ақ KREPTA 3 IEK

1 588,86 ₸
- Бар
- Коды:MKP42-N-06-30-09
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрғын үй және кеңсе аумақтарында орнату үшін жиі ықшам электр дистрибьюторлары қажет. Заманауи дизайнымен және жеңілдетілген пішіндерімен ерекшеленетін KMPn сериялы қораптар кез келген интерьерге сәйкес келеді.

Артықшылықтары
- Өздігінен сөнетін полимерлерден жасалған
- Электр энергиясын ұрлаудан және байланыс тобына рұқсатсыз кіруден қорғау - қорапты пломбалауға болады
- Қарапайым және жылдам монтаждау
- Ені 18 мм-ге дейінгі автоматты ажыратқыштарды орнатуға жарамды
- Ажыратылатын саңылаулар арқылы кабельдерді оңай енгізу
- Қораптың ішіндегі автоматты ажыратқыштар кіріктірілген DIN рельсіне мықтап бекітіледі
- Бір қатарға бірнеше қорапты орнату мүмкіндігі
Конструкция ерекшеліктері
Корпусты пломбалау мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Корпус материалы | Пластик |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 6 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Түсі | Ақ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Ені | 136.0 мм |
| Биіктігі | 146.0 мм |
| Тереңдігі | 83.0 мм |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Номин құл кернеу | 230/400 Жылы |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| DIN-рейка | Иә |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Пайдалану температурасы | -5...40 °C |
| Саңылаулар саны | 8 |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 660 Жылы |
| Электр қауіпсіздігі сыныбы | II |
| Есікте құлыптың болуы | Жоқ |
| Кабельге арналған тесіктердің диаметрі | 8х21 (8х12) мм |
| Статикалық жүктеме | 6.5 Н |
| Стационарлық розеткаларды орнатуға арналған розеткалардың болуы | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 136 мм |
| Тереңдігі | 83 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 146 мм |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 6 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Алдыңғы есікті ашу | Жоғары |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 1 588,86 ₸

