Пластикалық корпус КПН 1/4 IP20 емен IEK

788 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKP31-N-04-30-135-D
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрғын үй және кеңсе аумақтарында орнату үшін жиі ықшам электр дистрибьюторлары қажет. Заманауи дизайнымен және жеңілдетілген пішіндерімен ерекшеленетін KMPn сериялы қораптар кез келген интерьерге сәйкес келеді.
Бұл серия қарағай мен емен сияқты түрлердің түсіне еліктеп, ағаштан жасалған дизайнда жасалған. Қала сыртындағы үйлердің үй-жайларын әрлеу кезінде қолданылады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Өздігінен сөнетін полимерлерден жасалған.
- Боксты пломбалауға болады.
- Оңай және жылдам монтаждау.
- Ені 18 мм-ге дейінгі автоматты ажыратқыштарды орнатуға жарамды.
- Ажыратылатын саңылаулар арқылы кабельдерді оңай енгізу.
- Қораптың ішіндегі автоматты ажыратқыштар кіріктірілген DIN рельсіне мықтап бекітіледі.
- Бір қатарға бірнеше қорапты орнату мүмкіндігі.
- Бұл серия кабельдік арналардың және ағаш түсті IEK монтаждау қораптарының түсімен тамаша үйлеседі, бұл бөлмеге бір стильде әдемі көрініс беруге мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 4 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Түсі | Емен |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Биіктігі, мм | 133.0 |
| Ені, мм | 79.0 |
| Тереңдігі, мм | 58.0 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қақпақ түрі | Ойығы бар |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| DIN-рейка | Иә |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 80 мм |
| Тереңдігі | 58 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 133 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 4 |
| Алдыңғы есік | Қарастырылмаған |
| Физикалық қасиеттері | |
| Корпустың түсі | Емен |
- Бағасы: 788 ₸

