Пластикалық корпус КПН-9 IP55 IEK

13 988 ₸
- Бар
- Коды:MKP72-N3-09-55
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрғын үй және кеңсе аумақтарында орнату үшін жиі ықшам электр дистрибьюторлары қажет. Заманауи дизайнымен және жеңілдетілген пішіндерімен ерекшеленетін KMPn сериялы қораптар кез келген интерьерге сәйкес келеді.
Өздігінен сөнетін полимерлерден жасалған. Электр энергиясын ұрлаудан және байланыс тобына рұқсатсыз кіруден қорғау - қорапты пломбалауға болады. Оңай және жылдам монтаждау. Ені 18 мм-ге дейінгі автоматты ажыратқыштарды орнатуға жарамды. Ажыратылатын саңылаулар арқылы кабельдерді оңай енгізу. Қораптың ішіндегі автоматты ажыратқыштар кіріктірілген DIN рельсіне мықтап бекітіледі. Бір қатарға бірнеше қорапты орнату мүмкіндігі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 235 мм |
| Тереңдігі | 108 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 200 мм |
| Салмақ | 0.855 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 9 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 13 988 ₸


