Пластикалық корпус КПН-18 IP55 KREPTA 5 IEK

22 382 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKP72-N3-18-55
Жіберу 13 сәуір 2026Пластикалық модульдік корпустар сериясы КПН IP55 модульдік жабдықты пайдалана отырып, электр тарату панельдерін құрастыруға, электр энергиясын енгізуге және таратуға, сондай-ақ кернеуі 230/400 В желілерді шамадан тыс жүктеме токтарынан және қысқа тұйықталудан қорғауға арналған.
Тула облысы, Ясногорск қаласында өндірісті локализациялау барысында жаңа ассортиментте пайдаланудың максималды ыңғайлылығын қамтамасыз ету үшін тұтынушылардың барлық тілектері ескерілді, сонымен қатар өнімдер аксессуарларға арналған кеңейтілген жабдықты алды.
IP55 қорғанысының жоғары дәрежесіне байланысты корпустар ылғалдылығы мен шаңы жоғары бөлмелерде жұмыс істеуге өте ыңғайлы: гараждарда, көлік жуу орындарында, жертөлелерде, зертханаларда және шеберханаларда; сондай-ақ ашық ауада - ашық ауада.

Артықшылықтары
- Стильді және эргономикалық дизайн.
- Толық жабдық - құрастыруға дайын.
- N/PE шиналарына арналған қауіпсіз суппорт.
- DIN-рейканы тереңдігі бойынша реттеу.
- Есікті қайта жабу мүмкіндігі (екі жағынан солға/оңға орнату).
- Корпусты пломбалау мүмкіндігі.
- Есікті пломбалау мүмкіндігі.
- Пластикалық бұрандалардың болуы монтаждаудың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
- Әртүрлі диаметрлі кабельдерді енгізуге арналған тесіктердің болуы.
Техникалық сипаттамалар
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 18 |
| Қатарлар саны | 1 |
| Түсі | Ақ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP55 |
| Биіктігі, мм | 198.0 |
| Ені, мм | 398.0 |
| Тереңдігі, мм | 108.0 |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Корпус материалы | Пластик |
| DIN-рейка | Иә |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| ОӘК түрі | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 108 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 200 мм |
| Салмақ | 1.45 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 18 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 22 382 ₸

