Пластикалық корпус КПН-4 IP66 IEK

19 266 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:TF5-KP72-N-06-65-K03-K02
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тұрғын үй және кеңсе аумақтарында орнату үшін жиі ықшам электр дистрибьюторлары қажет. Заманауи дизайнымен және жеңілдетілген пішіндерімен ерекшеленетін KMPn сериялы қораптар кез келген интерьерге сәйкес келеді.
Өздігінен сөнетін полимерлерден жасалған. Электр энергиясын ұрлаудан және байланыс тобына рұқсатсыз кіруден қорғау - қорапты пломбалауға болады. Оңай және жылдам монтаждау. Ені 18 мм-ге дейінгі автоматты ажыратқыштарды орнатуға жарамды. Ажыратылатын саңылаулар арқылы кабельдерді оңай енгізу. Қораптың ішіндегі автоматты ажыратқыштар кіріктірілген DIN рельсіне мықтап бекітіледі. Бір қатарға бірнеше қорапты орнату мүмкіндігі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 168 мм |
| Тереңдігі | 114 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 178 мм |
| Салмақ | 0.71 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 6 |
| Алдыңғы есік | Шыны, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Сол жақ |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
- Бағасы: 19 266 ₸
- Қаптау тәсілі: Комплектация DIN-рейка - 1 шт. Заглушка модульная - 1 шт. Суппорт для шин - 1 шт. Шина N 6х9 мм - 2 шт. Заглушки отверстий крепления - 4 шт. Комплект метизов. Маркировочная лента - 2 шт. Инструкция по сборке.


