НКИ ұшы 5.5-8 сақина 4-6мм (20 дана) IEK

1 364 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UNL20-4-006-6-8
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сақиналы оқшауланған құбыр өткізгіш ұштары мыс сымдарды тоқтатуға арналған және бұрандалы бекіткіш негізінде тиісті бекіту қосылымы қамтамасыз етілген электр қондырғыларын орнатуда қолданылады.
Кеңестер үш стандартты түсті (қызыл, көк, сары) оқшаулаумен шығарылады. Әрбір түс сым қимасының белгілі бір диапазонына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Диаметрі | 8 мм |
| Өнім материалы | Қалайыланған мыс |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сары |
| ұштықтың түрі | Сақина |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Сары |
| Орнату әдісі | Болт |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 8 мм |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 20 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 48 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 1 364 ₸/қаптама



