НКИ ұшы 1.25-3 сақина 0.5-1.5мм (100 дана) IEK

1 313 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UNL20-D15-4-3
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сақиналы оқшауланған құбыр өткізгіш ұштары мыс сымдарды тоқтатуға арналған және бұрандалы бекіткіш негізінде тиісті бекіту қосылымы қамтамасыз етілген электр қондырғыларын орнатуда қолданылады.
Кеңестер үш стандартты түсті (қызыл, көк, сары) оқшаулаумен шығарылады. Әрбір түс сым қимасының белгілі бір диапазонына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Диаметрі | 5.7 мм |
| Өнім материалы | Қалайыланған мыс |
| Бекіткіш элементінің түсі | Қызыл |
| ұштықтың түрі | Сақина |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Қызыл |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 3.2 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 1.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 100 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды ток | 19 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 1 313 ₸/қаптама


