НКИ2-5 ұштығы сақина 1.5-2.5мм (100 дана/қаптама) IEK

1 906,38 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UNL20-D25-4-5
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сақиналы оқшауланған құбыр өткізгіш ұштары мыс сымдарды тоқтатуға арналған және бұрандалы бекіткіш негізінде тиісті бекіту қосылымы қамтамасыз етілген электр қондырғыларын орнатуда қолданылады.
Артықшылықтары
- Кеңестер үш стандартты түсті (қызыл, көк, сары) оқшаулаумен шығарылады. Әрбір түс сым қимасының белгілі бір диапазонына сәйкес келеді
Техникалық сипаттамалар
| Фланецтің пішіні | Сақина тәрізді |
| Номин көлденең қимасы | 1,5...2,5 мм2 |
| Оқшаулау түсі | Көк/көгілдір |
| Оқшаулау материалы | ПВХ (ПВХ) |
| Материал | Мыс |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Оқшауланған | Иә |
| Номиналды ток | 27 А |
| Жалпы ұзындығы | 21.8 мм |
| Пайдалану температурасы | -40...80 °C |
| Бұранданың метрикалық өлшемі - М | - |
| Сәйкес DIN | Жоқ |
| Климаттық орындалуы | ҰХЛ3.1 |
| Бөлшектің ішкі өлшемі | 5.3 мм |
| Бөлшектің сыртқы өлшемі | 8.5 мм |
| Байланыс бөлігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Оқшаулау бойынша кабельдің максималды диаметрі | 5.0 мм |
Габариттік өлшемдер

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 21.8 мм |
| Ені | 8.5 мм |
| Диаметрі | 5.3 мм |
| Өнім материалы | Қалайыланған мыс |
| ұштықтың түрі | Сақина |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Көк |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 5.3 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 100 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 27 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 1 906,38 ₸/қаптама

