НКИ ұшы 2-6 сақина 1.5-2.5мм (100 дана/қаптама) IEK

2 495 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UNL20-D25-4-6
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сақиналы ұш мыс өткізгіштері бар сымдарды престеу арқылы тоқтатуға арналған және бұрандалы бекіткіш негізінде сәйкес контактілі қосылым қамтамасыз етілген электр қондырғыларын орнатуда қолданылады.
Артықшылықтары
- Байланыс бөлігінің материалы: М1 маркалы мыс.
- Байланыс бөлігінің жабыны: электролиттік қалайылау (бұйымды коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді).
- Мыс төлкенің ішіне көп тармақты сымды жеңілдетілген орнату
Техникалық сипаттамалар
| Бұранданың метрикалық өлшемі - М | - |
| Фланецтің пішіні | Сақина тәрізді |
| Сәйкес DIN | Жоқ |
| Оқшауланған | Иә |
| Номин көлденең қимасы | 1,5...2,5 мм2 |
| Материал | Мыс |
| Пайдалану температурасы | -40...80 °C |
| Климаттық орындалуы | ҰХЛ3.1 |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Оқшаулау материалы | ПВХ (ПВХ) |
| Оқшаулау түсі | Көк/көгілдір |
| Номиналды ток | 27 А |
| Бөлшектің сыртқы өлшемі | 12.0 мм |
| Бөлшектің ішкі өлшемі | 6.5 мм |
| Жалпы ұзындығы | 26.8 мм |
| Байланыс бөлігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Оқшаулау бойынша кабельдің максималды диаметрі | 5.0 мм |
Габариттік өлшемдер

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Өнім материалы | Қалайыланған мыс |
| Бекіткіш элементінің түсі | Көк |
| ұштықтың түрі | Сақина |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Көк |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 6.5 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 100 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 80 град. |
| Максималды ток | 27 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 2 495 ₸/қаптама


