НКИ ұшы 5.5-8 сақина 4-6мм (100 дана/қаптама) IEK

4 495,68 ₸/қаптама
- Бар
- Коды:UNL20-006-6-8
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сақиналы оқшауланған құбыр өткізгіш ұштары мыс сымдарды тоқтатуға арналған және бұрандалы бекіткіш негізінде тиісті бекіту қосылымы қамтамасыз етілген электр қондырғыларын орнатуда қолданылады.
Артықшылықтары
- Кеңестер үш стандартты түсті (қызыл, көк, сары) оқшаулаумен шығарылады. Әрбір түс сым қимасының белгілі бір диапазонына сәйкес келеді.
Техникалық сипаттамалар
| Бұранданың метрикалық өлшемі - М | - |
| Фланецтің пішіні | Сақина тәрізді |
| Сәйкес DIN | Жоқ |
| Оқшауланған | Иә |
| Номин көлденең қимасы | 4...6 мм2 |
| Материал | Мыс |
| Пайдалану температурасы | -40...80 °C |
| Климаттық орындалуы | ҰХЛ3.1 |
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Оқшаулау материалы | ПВХ (ПВХ) |
| Оқшаулау түсі | Сары |
| Номиналды ток | 48 А |
| Бөлшектің сыртқы өлшемі | 15.0 мм |
| Бөлшектің ішкі өлшемі | 8.4 мм |
| Жалпы ұзындығы | 34.0 мм |
| Байланыс бөлігінің қалыңдығы | 1.0 мм |
| Оқшаулау бойынша кабельдің максималды диаметрі | 7.0 мм |
Габариттік өлшемдер
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Диаметрі | 8 мм |
| Өнім материалы | Қалайыланған мыс |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сары |
| ұштықтың түрі | Сақина |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Сары |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 8.4 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 6 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 100 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды ток | 48 А |
| Максималды кернеу | 400 В |
- Бағасы: 4 495,68 ₸/қаптама


