Пост корпусы КП101 басқару түймелері үшін 1 орын ақ IEK

745,92 ₸
- Бар
- Коды:BKP10-1-K01
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарық сигналдық индикаторлар, басқару батырмалары және ауыстырып-қосқыштар КП посттарының корпустарына ыңғайлы орнатылады.
- 1-ден 6-ға дейін жарық сигналдық индикаторларды, басқару батырмаларын, ажыратқыштарды орнату мүмкіндігі.
- Бағаналардың корпусы жанбайтын материал болып табылатын ABS-пластмассадан жасалған.
- Кабель кіретін жерде ылғал мен шаңның корпусқа бекітілген күйінде енуіне жол бермейтін қорғаныс тығыздағышының болуы.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі | 70 мм |
| Тереңдігі | 65 мм |
| Тесік диаметрі | 22 мм |
| Басқару элементтерінің саны | 1 |
| Ені | 75 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түйме пішіні | Цилиндрлік |
| Түймелер саны | 1 д. (дана) |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
- Бағасы: 745,92 ₸

