2 орындық түймелерге арналған КП102 корпусы ақ IEK

937,44 ₸
- Бар
- Коды:BKP10-2-K01
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарық сигналдық индикаторлар, басқару батырмалары және ауыстырып-қосқыштар КП посттарының корпустарына ыңғайлы орнатылады.
1-ден 6-ға дейін жарық сигналдық индикаторларды, басқару батырмаларын, ажыратқыштарды орнату мүмкіндігі. Бағаналардың корпусы жанбайтын материал болып табылатын ABS-пластмассадан жасалған. Кабель кіретін жерде ылғал мен шаңның корпусқа бекітілген күйінде енуіне жол бермейтін қорғаныс тығыздағышының болуы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түйме пішіні | Цилиндрлік |
| Түймелер саны | 2 д. (дана) |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | Корпусқа |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Биіктігі | 70 мм |
| Ені | 110 мм |
- Бағасы: 937,44 ₸

