ELASTA IEK зондымен (100м) ПВХН d=16мм гофрленген құбыр

98,28 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CTG20-16-K41-100I
Жіберу 13 сәуір 2026Гофрленген құбырлар ғимараттар мен құрылыстардың ішіне жасырын түрдегі қуат және төмен ток желілерін тарту үшін қолданылады.
Құбырдың икемділігіне байланысты кабельді төсеу ең аз еңбек шығынымен жүзеге асырылады және іс жүзінде қосымша керек-жарақтарды қажет етпейді.
ПВХ гофрленген құбырлары ТШ талаптарына сәйкес келеді 27.33.14-002-83135016-2017.
Артықшылықтары
- Қысқа тұйықталу кезінде өрттің шығуына жол берілмейді
- Сымдарды механикалық зақымданудан қосымша қорғау
- Құбырлар жасалған материал тамаша диэлектрик болып табылады
- Құбырлардың икемділігі аксессуарлардың ең аз санымен монтаждаудың жылдамдығы мен ыңғайлылығын қамтамасыз етеді
- Кабельді тартудың ыңғайлылығы зондтың болуымен қамтамасыз етіледі
Конструкция ерекшеліктері
Өздігінен сөнетін ПВХ-дан жасалған икемді гофрленген құбыр түрінде жасалған.
Гофрленген құбырдың бүкіл ұзындығы бойынша металл зондтың (брош) болуы кабельді орнатқаннан кейін тартуды жеңілдетеді.
Құбыр икемді болғандықтан, оны орнату қосымша керек-жарақтарды пайдаланбай жүзеге асырылуы мүмкін.
Гофрленген құбырдың қаптамасы құбырды ылғал мен шаңнан қорғауды қамтамасыз ететін тығыздалған шөгілетін пленкадағы орама болып табылады.
Техникалық сипаттамалар
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Материал | ПВХ (ПВХ) |
| Түсі | Сұр |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік | Жоқ |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Ішкі диаметрі | 10.8 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 0.2 мм |
| Сығымдау кезіндегі беріктік | 350 Н |
| Жұмыс температурасы | -15...60 °C |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Номин диаметрі | 16 мм |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Иілуге беріктік | Икемді (-тер) |
| Гофрдың ені | 2.2 мм |
| Гофр қадамы | 3.5 мм |
| 1-ші қума метрдің салмағы | 27 ж |
| Брошка - зондпен бірге | Иә |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
ELASTA CF16 IEK ысырмасы бар ұстағыш
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Гофрленген |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Сұр |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 100 м |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Қызмет мерзімі | 25 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 10.8 мм |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 0.2 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
- Бағасы: 98,28 ₸/м


