100м ELASTA IEK зонды бар ПВХН d=20мм гофрленген құбыр

137 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CTG20-20-K41-100I
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
Гофрленген құбырлар ғимараттар мен құрылыстардың ішіне жасырын түрдегі қуат және төмен ток желілерін тарту үшін қолданылады. Құбырдың икемділігіне байланысты кабельді төсеу ең аз еңбек шығынымен жүзеге асырылады және іс жүзінде қосымша керек-жарақтарды қажет етпейді.
ПВХ гофрленген құбырлары ТШ талаптарына сәйкес келеді 27.33.14-002-83135016-2017.

Артықшылықтары
- Қысқа тұйықталу кезінде өрттің шығуына жол берілмейді.
- Сымдарды механикалық зақымданудан қосымша қорғау.
- Құбырлар жасалған материал тамаша диэлектрик болып табылады.
- Құбырлардың икемділігі аксессуарлардың ең аз санымен орнатудың жылдамдығы мен ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
- Кабельді тартудың ыңғайлылығы зондтың болуымен қамтамасыз етіледі.
Техникалық сипаттамалар
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Сыртқы диаметрі | 20 мм |
| Жұмыс температурасы | -15...60 °C |
| Сығымдау кезіндегі беріктік | 350 Н |
| Номин диаметрі | 20 мм |
| Ішкі диаметрі | 14.2 мм |
| Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік | Жоқ |
| Жануды таратады | Жоқ |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Брошка - зондпен бірге | Иә |
| Гофрдың ені | 2.6 мм |
| Гофр қадамы | 4.0 мм |
| 1-ші қума метрдің салмағы | 39 ж |
| Қабырғаның қалыңдығы | 0.2 мм |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Гофрленген |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Сұр |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 100 м |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Сыртқы диаметрі | 20 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 0.2 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
| Химиялық төзімділік | Жоқ |
| УФ төзімділік | Жоқ |
- Бағасы: 137 ₸/м


