ПВХ гофрленген құбыры d 63 зондпен (15 м) IEK

1 011,78 ₸/м
- Бар
- Коды:CTG20-63-K41-015I
Гофрленген құбырлар ғимараттар мен құрылыстардың ішіне жасырын түрдегі қуат және төмен ток желілерін тарту үшін қолданылады. Құбырдың икемділігіне байланысты кабельді төсеу ең аз еңбек шығынымен жүзеге асырылады және іс жүзінде қосымша керек-жарақтарды қажет етпейді.
Қысқа тұйықталу кезінде өрттің шығуына жол берілмейді. Сымдарды механикалық зақымданудан қосымша қорғау. Құбырлар жасалған материал тамаша диэлектрик болып табылады. Құбырлардың икемділігі аксессуарлардың ең аз санымен орнатудың жылдамдығы мен ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Кабельді тартудың ыңғайлылығы зондтың болуымен қамтамасыз етіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Гофрленген |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Сұр |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 15 м |
| Қызмет мерзімі | 25 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 53.2 мм |
| Сыртқы диаметрі | 63 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 0.7 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
| Химиялық төзімділік | Жоқ |
| УФ төзімділік | Жоқ |
- Бағасы: 1 011,78 ₸/м


