Ұш-гильза НГИ2 2,5-12 (көк, 20шт) IEK

622 ₸/қаптама
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UTE10-4-D3-3-100
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мыс қаңылтырланған ұштықтар-гильзалар (Е-гильзалар) сияқты функцияларды орындайды, бірақ бір емес, екі сымды ұштау мүмкіндігін береді.
Бірден 2 өткізгішті қосу мүмкіндігі. Электрлік байланыстың сенімділігі. Электр қосылымының қауіпсіздігі. Ұштықтар-гильзалар қалайыланған мыстан жасалған, қалайылау бұйымды коррозиядан сенімді қорғауды қамтамасыз етеді. Бір қима үшін төлкенің ұзындығы бойынша ұштардың бірнеше нұсқалары.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Құрылыс | Тікелей |
| Өнім материалы | Мыс |
| ұштықтың түрі | Гильза |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Оқшаулау түсі | Қызыл |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Бір реттік қосылыс | Иә |
| Қаптамадағы саны | 20 д. (дана) |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды кернеу | 400 В |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Ұзындығы | 12 см |
| Қаптамадағы саны (дана) | 20 |
| Қосылатын сымдардың қимасы (шаршы мм) | 2.5 мм |
- Бағасы: 622 ₸/қаптама

