Модульдік контактор NCH8-20/20 20A 2НО АС230В CHINT*

5 265,54 ₸
- Бар
- Коды:256054
NCH8 модульдік контакторлары кернеуі 400 В дейінгі және номиналды тогы 63 А дейінгі жиілігі 50/60 Гц айнымалы ток желілеріндегі жүктемелерді басқаруға арналған.
Олар AC-7b және AC-7a қолдану санаттарында (индуктивті емес жүктеме немесе төмен индуктивті жүктеме / резистивті электр пештері, тұрмыстық техника және ұқсас тұтынушылар) жұмыс істейтін жүктемелерді қашықтан басқаруға арналған құрылғы ретінде қолданылады.
Контакторлар қысқа тұйықталу токтарын өшіруге арналмаған, сондықтан оларды тиісті қорғаныс құрылғысымен бірге пайдалану керек.
Техникалық сипаттамалар
Полюстер саны 2
Қорғау дәрежесі IP20
Айнымалы токтың басқару кернеуінің түрі
Басты қалыпты түрде ашылған контактілер саны 0
Басты қалыпты тұйықталған (НҚ) түйіспелердің саны 0
Қоршаған ортаның ластану дәрежесі 2
Механикалық тозуға төзімділігі 30000 цикл
Электрлік тозуға төзімділік 30000 цикл
Стандарттар МЕМСТ Р 51731
Басқару тізбегінің номиналды қоректену кернеуі 230В
Қоршаған ортаның жұмыс температурасы °C -25 ...+40
Номиналды кернеу 230В
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Жылу релесі | Жоқ |
| Фазалар саны | 1 |
| Корпустың болуы | Иә |
| Корпус материалы | Пластик, Термопластика |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 20 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Жабылатын контактілер саны | 2 д. (дана) |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Байланыс түрі | 2NO |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 18 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бекіту түрі | DIN рейкаға |
- Бағасы: 5 265,54 ₸

