Модульдік контактор NCH8-20/40 20A 4NO АС230В CHINT*

11 631,06 ₸
- Бар
- Коды:256085
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
NCH8 модульдік контакторлары кернеуі 400 В дейінгі және номиналды тогы 63 А дейінгі жиілігі 50/60 Гц айнымалы ток желілеріндегі жүктемелерді басқаруға арналған.
Олар AC-7b және AC-7a қолдану санаттарында (индуктивті емес жүктеме немесе төмен индуктивті жүктеме / резистивті электр пештері, тұрмыстық техника және ұқсас тұтынушылар) жұмыс істейтін жүктемелерді қашықтан басқаруға арналған құрылғы ретінде қолданылады.
Контакторлар қысқа тұйықталу токтарын өшіруге арналмаған, сондықтан оларды тиісті қорғаныс құрылғысымен бірге пайдалану керек.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток, А | 20 |
| Полюстер саны | 4 |
| Басқару тізбегінің номиналды қоректену кернеуі, В | 230 |
| Қоршаған ортаның ластану дәрежесі | 2 |
| Негізгі қалыпты тұйықталған (НҚ) контактілер саны | 0 |
| Номиналды кернеу, В | 400 |
| Басты қалыпты түрде ашылған контактілер саны | 4 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -25 ...+40 |
| Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм | 36х85х65,5 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 30000 |
| Серия | NCH8 |
| Механикалық тозуға төзімділік, циклдар | 30000 |
| Басқару кернеуінің түрі | AC |
| Қорғау дәрежесі (IP) | IP20 |
| Стандарттар | МЕМСТ Р 51731 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Жылу релесі | Жоқ |
| Фазалар саны | 3 |
| Полюстер саны | 4 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 20 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 10 кВт |
| Жабылатын контактілер саны | 4 д. (дана) |
| Қосымша байланыстар | Жоқ |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Байланыс түрі | 4NO |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бекіту түрі | DIN рейкаға |
- Бағасы: 11 631,06 ₸

