ПВХ қатты тегіс құбыр d=20мм сұр 3м (93м/жинақ) IEK

534 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CTR10-020-K41-093I
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тегіс құбырлар ғимараттар мен құрылыстардың ішіне электр және төмен ток желілерін тарту үшін қолданылады.
Көптеген аксессуарлардың болуы кабельдік трассаны ыңғайлы монтаждауды қамтамасыз етеді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Қысқа тұйықталу кезінде өрттің шығуына жол берілмейді.
- Сымдарды механикалық зақымданудан қосымша қорғау.
- Кең ассортимент ең күрделі монтаждау тапсырмаларын шешуге мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Сыртқы диаметрі, мм | 20 |
| Түсі | Сұр |
| Материал | ПВХ (ПВХ) |
| Құбырдың ұзындығы, м | 3 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Беріктігі, Н | 350 |
| Қабырғасының қалыңдығы, мм | 1.0 |
| Қаптамадағы саны, м | 93 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Номиналды кернеу, В | 1000 |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Отқа төзімді орындау | Жоқ |
| Иілуге беріктік | Қатты |
| Төлкемен | Жоқ |
| Тұтастырғыштың беріктік сыныбы | Жеңіл (2-сынып) |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | Жеңіл (2-сынып) |
| Тегістеп монтаждау - сылақ | Иә |
| Бетіне монтаждау | Жоқ |
| Ағаш бетіне монтаждау | Жоқ |
| Қуыс қабырғаларға монтаждау | Жоқ |
| Бетонға орнату үшін жарамды | Жоқ |
| Стяжкаға - жасырын орнату үшін жарамды | Жоқ |
| Сыртқы орнату | Жоқ |
| Жерге төсеу | Жоқ |
| Ішкі диаметрі, мм | 18.0 |
| Тегіс ішкі жабын | Иә |
| АС 500В кезіндегі оқшаулау кедергісі, мОм | 100 |
| МЕМСТ 28779 бойынша жануға төзімділік санаты | FV(ПВ)0 |
| Жұмыс температурасы, °C | -15...60 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Тегіс |
| Құрылыс | Қатты |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Сұр |
| қаптама | Кесінділер |
| Қаптамадағы ұзындық | 93 м |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызмет мерзімі | 25 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 18 мм |
| Сыртқы диаметрі | 20 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 1 мм |
| Электрические характеристики | |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 1000 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Жоқ |
| УФ төзімділік | Иә |
- Бағасы: 534 ₸

