ПВХ d25 IEK сұр (60м),3м қатты тегіс құбыр

675 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CTR10-025-K41-060I
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тегіс құбырлар ғимараттар мен құрылыстардың ішінде де, ашық ауада да ашық типті қуат және төмен ток желілерін тарту үшін қолданылады. Көптеген аксессуарлардың болуы оларды кез келген жағдайда қолдануға мүмкіндік береді (IP40, 65, 67). Тегіс қатты ПВХ құбырлары ТШ талаптарына сәйкес келеді 27.33.14-001-83135016-2017.
Қысқа тұйықталу кезінде өрттің шығуына жол берілмейді. Сымдарды механикалық зақымданудан қосымша қорғау. Кең ассортимент ең күрделі монтаждау тапсырмаларын шешуге мүмкіндік береді. Ылғалдан және шаңнан қорғанудың жоғары дәрежесі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Тегіс |
| Құрылыс | Қатты |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Сұр |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 22 мм |
| Сыртқы диаметрі | 25 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 1.5 мм |
| Электрические характеристики | |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 1000 В |
| Оқшаулау кедергісі | 100 МОм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Жоқ |
- Бағасы: 675 ₸

