ПВХ тегіс қатты құбыры d=40мм сұр 3м (24м/қаптама) IEK

1 137 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CTR10-040-K41-024I
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тегіс құбырлар ғимараттар мен құрылыстардың ішіне электр және төмен ток желілерін тарту үшін қолданылады.
Көптеген аксессуарлардың болуы кабельдік трассаны ыңғайлы монтаждауды қамтамасыз етеді.

Артықшылықтары
- Қысқа тұйықталу кезінде өрттің шығуына жол берілмейді.
- Сымдарды механикалық зақымданудан қосымша қорғау.
- Кең ассортимент ең күрделі монтаждау тапсырмаларын шешуге мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Сыртқы диаметрі, мм | 40 |
| Түсі | Сұр |
| Материал | ПВХ (ПВХ) |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Құбырдың ұзындығы, м | 3 |
| Беріктігі, Н | 350 |
| Қабырғасының қалыңдығы, мм | 2.0 |
| Қаптамадағы саны, м | 24 |
| Номиналды кернеу, В | 1000 |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Ішкі диаметрі, мм | 36.0 |
| Стяжкаға - жасырын орнату үшін жарамды | Жоқ |
| Сыртқы орнату | Жоқ |
| Отқа төзімді орындау | Жоқ |
| МЕМСТ 28779 бойынша жануға төзімділік санаты | FV(ПВ)0 |
| Қуыс қабырғаларға монтаждау | Жоқ |
| Иілуге беріктік | Қатты |
| Ағаш бетіне монтаждау | Жоқ |
| Тегістеп монтаждау - сылақ | Иә |
| Жерге төсеу | Жоқ |
| АС 500В кезіндегі оқшаулау кедергісі, мОм | 100 |
| Бетіне монтаждау | Жоқ |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | Жеңіл (2-сынып) |
| Тұтастырғыштың беріктік сыныбы | Жеңіл (2-сынып) |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Төлкемен | Жоқ |
| Тегіс ішкі жабын | Иә |
| Бетонға орнату үшін жарамды | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құбыр түрі | Тегіс |
| Құрылыс | Қатты |
| Материал | ПВХ |
| Түсі | Сұр |
| Қызмет мерзімі | 25 жыл |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 36 мм |
| Сыртқы диаметрі | 40 мм |
| Қабырғаның қалыңдығы | 2 мм |
| Электрические характеристики | |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 1000 В |
| Оқшаулау кедергісі | 100 МОм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Жоқ |
- Бағасы: 1 137 ₸/м

