Кабель-арна 150х60 "ПРАЙМЕР" парапетті (қақпақсыз)

6 046 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKK40-150-060-1-K01
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Оптикалық кабельді қоса алғанда, сымдардың барлық түрлерін төсеуге қызмет етеді.
Жұмыс орнын ұйымдастыру.
Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету (электр сымдарын қосымша оқшаулау).
Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау. Қысқа тұйықталу кезінде ықтимал өртті болдырмау.
Сымдарға рұқсатсыз кіруді шектеу.
Ғимараттарды салу және қайта құру кезінде электр сымдарын орнатуды жеңілдету.
Авариялық жағдайда сымдарға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз ету.
Сымдарды жылдам жаңарту және толықтыру мүмкіндігі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 150 мм |
| Негізгі | |
| Жүйе түрі | Кабель-арна парапетті |
- Бағасы: 6 046 ₸/м

