Қ.Қ. арналған бітеуіш "Праймер" 80х40

716 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKK-40D-Z-080-040-K01
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Штепсель кабель арнасының ұшын жабу үшін қолданылады.
Тегіс пішіндер, сенімді бекіту.
Кабель-арнасы бар бірыңғай дизайнерлік орындау.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Түсі | Ақ |
| Жүйе түрі | бітеуіш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 80 мм |
- Бағасы: 716 ₸/м

