Тасымалданатын ашасы ССИ-045 3Р+РЕ+N 125А 380-415В IP54 IEK

57 459 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PSN02-125-5
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуат штепсельдік қосқыштары кабельдік қуат жүйесі бар жылжымалы электр жабдықтарымен және бір фазалы және үш фазалы стационарлық электр жабдықтарымен бірге үй ішінде және сыртында жұмыс істегенде таптырмас құрал болып табылады. Құрылыс электр жабдықтары мен электр құралдарын, станоктарды және басқа да өнеркәсіптік жабдықтарды қосуға, тұрмыстық техника мен дүңгіршектерді электрмен жабдықтауға, қонақүйлерде, демалыс үйлерінде, лагерьлерде және т.б. пайдалануға жарамды.
- Қуат қосқыштарының ток өткізетін бөліктерін тасымалдайтын корпустар мен оқшаулағыш бөлшектер ыстыққа төзімді және өздігінен сөнетін материалдардан жасалған.
- Қақпақтар шаңның, ылғалдың коннекторға енуіне жол бермейді және мықтап бекітіледі.
- Серіппелер коррозиядан қорғалған.
- Механикалық және электротехникалық қосылыстар үшін қолданылатын бұрандалар өздігінен бұрап қалудан қорғалған.
- Ылғалды ортада пайдалану мүмкіндігі (IP54).
- Түрлі қималы кабель үшін арнайы тығыздаманың болуы.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды кернеу | 380 Жылы |
| МЭК ток | 125 А |
| Кернеу сәйкес EN 60309-2 | 400В 50-60 ГЦ , қызыл |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Жерге тұйықталған контактінің бағдары - сағаттың циферблаты бойынша | 6 сағ |
| Номин электр оқшаулағыштың беріктігі | 500 Жылы |
| Жұм кернеулерінің диапазоны | 200...240 / 346...415 Жылы |
| Макс өткізгіштің көлденең қимасы | 50,0 мм2 |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Полюстер саны | 3 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы терминал |
| Кабельді енгізу | Тығыздағыш гайка |
| Материал | Пластик |
| Түсті кодтау | Қызыл |
| Пайдалану температурасы | -25...+40 °C |
| Фазалық түрлендіргіш | Жоқ |
| Профиль - айырдың бұрышы | Тура./тура. |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қуат қосқышының түрі | Шанышқы |
| Фазалар саны | 3 |
| Полюстер саны | 5 д. (дана) |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Шанышқы қимасының пішіні | Цилиндрлік |
| корпус пішіні | Дөңгелек |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату әдісі | Портативті |
| Номиналды ток күші | 125 А |
| Минималды жұмыс кернеуі | 380 В |
| Максималды жұмыс кернеуі | 415 В |
| Корпустың түсі | Қызыл |
| Сымды енгізу | Тікелей |
| Байланыс формасы | Дөңгелек |
| Салмақ | 1470 г |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Сым өзектерін бекіту түрі | Бұрандалы |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 50 шаршы мм |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Бейтарап | Иә |
| Тығыздағыш сақина | Иә |
| Жерге қосу | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 67 |
- Бағасы: 57 459 ₸


