ӨҮК розеткасы-20-32- П-К 16А 230В с з/к кабель-арнасы үшін ПРАЙМЕР қызыл IEK

1 645 ₸
- Бар
- Коды:CKK-40D-RSZK2-K04-K
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
45х45 әмбебап модульдік жүйенің электр қондырғылары "Праймер" кабельдік арналарына немесе CMC қораптарына орнату үшін қолданылады, қуат пен төмен ток жабдықтарының қосылуын қамтамасыз етеді.
Құрамына ажыратқыштар, қуат розеткалары, ақпараттық розеткалар кіреді.

Артықшылықтары
- Барлық EUI PRIMER өнімдері сертификатталған.
- Кез келген тапсырмаға арналған механизмдердің кең таңдауы.
- Әмбебап қолдану аясы: кабельдік арнаға, едендік люктерге, розетка блоктарына, шағын бағандарға орнату.
- Монтаждау мен пайдаланудың сенімділігі мен ыңғайлылығы.
- ELECOR/ECOLINE кабель-каналдары бар КМКУ қораптарында қабырғаға (ашық) монтаждау мүмкіндігі.
- Өлшемдері 45х45 және 45х22,5 модульдік механизмдер.
- Сапалы материалдардан жасалған.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Жерге тұйықтау (қорғаныш) түйіспесімен |
| Перделермен - жанасудан қорғау | Иә |
| Түсі | Қызыл |
| Номин ток, А | 16 |
| Қақпақ | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Беттің түрі | Жылтыр./жылтыр./айналы |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 1,5...2х2,5 |
| Хабарламалар саны | 1 |
| Қосылу түрі немесе тәсілі | Бұрандалы терминал |
| Номин құл кернеу, Жылы | 250 |
| Фазалар саны | 1 |
| Жазуға арналған өріс немесе ақпараттық бет | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі үшін жарамды - IP | IP20 |
| Құрылғының ені, мм | 45.0 |
| Құрылғының биіктігі, мм | 45.0 |
| Модульдер (модульдік жүйелер) саны | 2 |
| Монтаждау түрі | Қабырғалық кабель-арна |
| Номин ток, А | 16 |
| Мөлдір | Жоқ |
| Құрылғының тереңдігі, мм | 40.0 |
| Қосылатын розеткалар саны | 1 |
| Номиналды кернеу, В | 250 |
| Қайырмалы қақпақпен | Жоқ |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Жиілігі, Гц | 50 |
| Қосу немесе Өшіру қосқышымен - On немесе Off | Жоқ |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Бекіткіштерде |
| Асқын кернеуден қорғау | Иә |
| Ток бойынша қорғаныс | Иә |
| Бағдарлы жарықтандырумен | Жоқ |
| Контактілерді қорғау | Иә |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Термопластикалық |
| Материал | Пластик |
| Символдар немесе индикация | Шығыңқы таңба |
| Жарықпен - желідегі кернеудің индикациясы | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Қосқыштар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Қызыл |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Номиналды ток | 16 А |
| Кернеу | 230 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жерге қосу | Иә |
| Қорғаныс қақпағы | Жоқ |
| Қорғаныс перделері | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| USB-ден зарядтау мүмкіндігі | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 45 мм |
| Ені | 45 мм |
- Бағасы: 1 645 ₸

