Қозғалыс датчигі КҚ 008 ақ, макс. жүктеме 1100Вт, көру бұрышы 180град., қашықтығы 12м, IP44, IEK

3 436,02 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDD10-008-1100-001
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Датчиктер датчикті анықтау аймағында қозғалатын объектілердің болуына және жарық деңгейіне байланысты жүктемені белгілі бір уақыт аралығында автоматты түрде қосуға және өшіруге арналған.
МЕМСТ Р 51324.2.1-99 сәйкес.
Датчиктің корпусы жануды қолдамайтын пластиктен (поликарбонат) жасалған.
Коммутациялық жүктеме элементі ретінде электромеханикалық реле қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жабдықты су мен шаңнан қорғау IP | IP44 |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 °С |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 °С |
| Тамақтану | 220В желісі |
| Кернеу | 230 В |
| Қозғалысты анықтау ауқымы: | 12 м |
| Орнату әдістері | Қабырға |
| Көру бұрышы | 180 град. |
| Қуат | 1100 Вт |
- Бағасы: 3 436,02 ₸

