Жарық диодты ДПО 4001 8Вт IP54 4000K шеңбер ақ IEK

2 279 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDPO0-4001-8-4000-K01
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ДПО сериялы жарықдиодты шамдар шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары тұрмыстық, қоғамдық және өндірістік жарықтандырулардың ішкі жарықтандыруына арналған. Шамның конструкциясы мен қолданылатын материалдар жоғары механикалық беріктікті және IP54 класы бойынша шаң мен ылғалдың енуінен қорғауды қамтамасыз етеді.
МЕМСТ Р МЭК 60598-1, МЕМСТ Р МЭК 60598-2-4-99 сәйкес келеді.
Бірегей дизайн.
Жарықдиодты жарық көзі.
Күңгірт диффузор.
Соққыға қарсы корпус.
Қорғау дәрежесі - IP54.
Ыңғайлы монтаждау және қоректендіру желісіне қосу.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өнім түрі | LED жарықшам |
| Түсі | Ақ |
| Жарқырау түсі | Бейтарап |
| Пішін | Дөңгелек |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жарық көзі | LED module |
| Қуат | 8 Вт |
| Түс температурасы | 4000К |
| Қорғау дәрежесі, IP | IP54 |
| Желі кернеуі | 220 В |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жарық ағыны | 530 лм |
| Өлшемдері | |
| Диаметрі | 160 мм |
- Бағасы: 2 279 ₸


