Перфорацияланған кабель арнасы 25х25 "ИМПАКТ" IEK

1 508 ₸/м
- Бар
- Коды:CKM50-025-025-1-K03
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Перфорацияланған "ИМПАКТ" сериялы кабельдік каналдар электр тарату шкафтарындағы кабельдік сымдарды ұйымдастыруға және шкаф ішіндегі эстетикалық толықтығын қамтамасыз етуге арналған.
"ИМПАКТ" сериялы кабель-арналар ТШ талаптарына сәйкес келеді 27.33.14-004-83135016-2017.


Артықшылықтары
- Электр тарату шкафтарындағы кабельді орналастыруды ұйымдастыру.
- Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
- Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету.
- Авариялық жағдайда сымдарға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз ету.
- Сымдарды жылдам жаңарту және толықтыру мүмкіндігі.
- Ғимараттар мен құрылыстарды салу және қайта құру кезінде электр сымдарын орнатуды жеңілдету.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм | 25 |
| Биіктігі, мм | 25 |
| Ойықтың ені, мм | 4 |
| Перфорация қадамы, мм | 6.0 |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Токтың тұрақты ағуы | Жоқ |
| Бүйір қабырғасының түрі | Саңылаулы перфорациясы/саңылаулары бар |
| Түсі | Сұр тас/гранит |
| Өздігінен сөнетін - -ая | Иә |
| Монтаждау температурасы, °C | -15...+60 |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Материал | ПВХ (ПВХ) |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Негізінде перфорация |
| Қақпақпен | Иә |
| Икемді | Иә |
| Пайдалы қима, мм2 | 492 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 25 мм |
| Ені | 25 мм |
| Негізгі | |
| Жүйе түрі | Перфорацияланған кабель-арна |
- Бағасы: 1 508 ₸/м

