Кабель-арна перфорацияланған ИМПАКТ 60х40мм IEK

2 700,18 ₸/м
- Бар
- Коды:CKM50-060-040-1-K03
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Перфорацияланған "ИМПАКТ" сериялы кабельдік каналдар электр тарату шкафтарындағы кабельдік сымдарды ұйымдастыруға және шкаф ішіндегі эстетикалық толықтығын қамтамасыз етуге арналған. "ИМПАКТ" сериялы кабель-арналар ТШ талаптарына сәйкес келеді 27.33.14-004-83135016-2017.
- Электр тарату шкафтарындағы кабельді орналастыруды ұйымдастыру.
- Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
- Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету.
- Авариялық жағдайда сымдарға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз ету.
- Сымдарды жылдам жаңарту және толықтыру мүмкіндігі.
- Ғимараттар мен құрылыстарды салу және қайта құру кезінде электр сымдарын орнатуды жеңілдету.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 60 мм |
| Перфорация қадамы | 6 мм |
| Ойықтың ені | 4 мм |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Өздігінен сөнетін - -ая | Иә |
| Токтың тұрақты ағуы | Жоқ |
| Икемді | Иә |
| Пайдалы қима | 2047 мм2 |
| Қақпақпен | Иә |
| Монтаждау температурасы | -15...+60 °C |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Түсі | Сұр |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 40 мм |
- Бағасы: 2 700,18 ₸/м

