Кабельдік арна перфорацияланған ИМПАКТ 100х60мм IEK

6 584 ₸/м
- Бар
- Коды:CKM50-100-060-1-K03
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Перфорацияланған "ИМПАКТ" сериялы кабельдік каналдар электр тарату шкафтарындағы кабельдік сымдарды ұйымдастыруға және шкаф ішіндегі эстетикалық толықтығын қамтамасыз етуге арналған.

Артықшылықтары
- Электр тарату шкафтарындағы кабельді орналастыруды ұйымдастыру.
- Сымдарды механикалық зақымданудан қорғау.
- Электр қауіпсіздігін қамтамасыз ету.
- Авариялық жағдайда сымдарға жылдам қол жеткізуді қамтамасыз ету.
- Сымдарды жылдам жаңарту және толықтыру мүмкіндігі.
- Ғимараттар мен құрылыстарды салу және қайта құру кезінде электр сымдарын орнатуды жеңілдету.

Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 60 |
| Ені, мм | 100 |
| Перфорация қадамы, мм | 6.0 |
| Түсі | Сұр тас/гранит |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Икемді | Иә |
| Бүйір қабырғасының түрі | Саңылаулы перфорациясы/саңылаулары бар |
| Өздігінен сөнетін - -ая | Иә |
| Ұзындығы, мм | 2000 |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Негізінде перфорация |
| Токтың тұрақты ағуы | Жоқ |
| Пайдалы қима, мм2 | 6000 |
| Ойықтың ені, мм | 4 |
| Қақпақпен | Иә |
| Монтаждау температурасы, °C | -15...+60 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 60 мм |
| Ені | 100 мм |
- Бағасы: 6 584 ₸/м

