Шам ДСП 1305 18Вт 6500К IP65 600мм сұр пластик IEK

7 898 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDSP0-1305-18-6500-K01
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ДСП сериялы шамдар қолданылады: - пайдалану жағдайлары ауыр өндірістік және қоғамдық үй-жайларды (метро станциялары, жерасты өткелдері, өндірістік шеберханалар немесе қоймалар) жарықтандыру үшін.;
- ылғалдылығы мен шаңы жоғары бөлмелерді жарықтандыру үшін: жертөлелерде, кір жуатын бөлмелерде, гараждарда, автотұрақтарда, шеберханаларда, қосалқы бөлмелерде және т.б.;
- сыртқы құрылыс және өндірістік алаңдарда сыртқы жарықтандыруға арналған.
Техникалық сипаттамалары бойынша арматура IEC 60598-1-2-1 стандартына сәйкес келеді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Монтаждаудың барлық тәсілдері - аспалы, қабырғалық-төбелік жүкқұжат.
- Ыңғайлы пайдалану үшін желіге қосылу мүмкіндігі: 18 Вт — 15 данаға дейін.
- Шамның корпусы мен диффузоры герметикалығын қамтамасыз ете отырып, жоғары сапалы поликарбонаттан жасалған.
- Толыққанды желі - апаттық ДСП және бір корпустағы сенсоры бар опция.
- ДСП шамдарын жеткізу көлеміне монтаждау үшін қажетті барлық бекіткіштер (кабельдерді қоспағанда) кіреді.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Жүйенің максималды қуаты, Вт | 18 |
| Жарық ағыны, лм | 1800 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Жұм кернеулерінің диапазоны, В | 198...254 |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Шекті температура, °C | -25...45 |
| Қуат коэффициенті | ≥ 0,9 |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Опал/күңгірт пластик |
| Шамның қуаты, Вт | 18 |
| Сыртқы диаметрі, мм | 76 |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Жоқ |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Авариялық жарықтандыру үшін жарамды | Жоқ |
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Иә |
| Қуаты, Вт шамдар үшін жарамды | - |
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы | Жоқ |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы | Жоқ |
| Түстерді көрсету индексі - Ra | 80-89 (1В сыныбы) |
| Жарық көзі | Жарық диодтары SMD 2835 |
| Жарықтың түстілік санаты | Күндізгі суық >5300 К |
| Қорғау сыныбы | II |
| Жарықты тарату класы | Б |
| Климаттық орындалуы | ҰХЛ3.1 |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | - |
| Жарықдиодтар саны | 90 |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті, пайыз | ≤ 5 |
| Қуат коэффициенті | ≥ 0,9 |
| Тірек бетінің материалы | F- қалыпты тұтанатын материалдан |
| Іске қосу тогы, А | 0,091 |
| Қозғалыс датчигімен | Жоқ |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Жарықты бөлу | Орташа. жарық шоғы/сәуле |
| Өткізгіш қимасы, мм2 | 0,5...1,0 |
| Арнайы қолдану | Басқалар |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі | Д |
| Шамның түрі | Жарық диодты алмастырылмайтын |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Жарықдиодты драйвер |
| Реңктің немесе диффузордың түсі | Жоқ |
| Түс температурасы, К | 6500 |
| Шамның негіз - ұстағышы | Басқалар |
| Ені, мм | 66.0 |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Биіктігі немесе тереңдігі, мм | 66.0 |
| Монтаждау биіктігі/тереңдігі (ендірілген), мм | - |
| Жарық ағынының шығысы | Тікелей |
| Габариттік жарықтық, кд/м2 | 11911 |
| Жұмыс температурасының диапазоны, °C | -25...45 |
| Ұзындығы, мм | 600 |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы, мкс | 27 |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыруды қолдану | Төмен жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Жұмыс орнын жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Жарықдиодты шамдардың саны | 90 д. (дана) |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 18 Вт |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Түсі | Сұр |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 1440 лм |
| Минималды түсті температура | 6500 К |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
| Жарық ағынының пульсациясы | 5 % |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 30000 сағат (сағ) |
- Бағасы: 7 898 ₸

