Шаң-ылғалдан қорғалған шам ДСП 1307 36Вт 6500К IP65 1200мм сұр пластик IEK

9 918,72 ₸
- Бар
- Коды:LDSP0-1307-36-6500-K01
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
ДСП өнеркәсіптік сериялы шамдар қолданылады:
- пайдалану жағдайлары ауыр өндірістік және қоғамдық үй-жайларды жарықтандыру үшін (метро станциялары, жерасты өткелдері, өндірістік шеберханалар немесе қоймалар);
- ылғалдылығы мен шаңы жоғары бөлмелерді жарықтандыру үшін: жертөлелерде, кір жуатын бөлмелерде, гараждарда, автотұрақтарда, шеберханаларда, қосалқы бөлмелерде және т.б.;
- сыртқы құрылыс және өндірістік алаңдарда сыртқы жарықтандыруға арналған.
МЕМСТ IEC 60598-2-1 сәйкес.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Жарық ағынының пульсациясының болмауы (5%-дан аз), бұл көру шаршауын азайтады және ыңғайлы жарықтандыруды қамтамасыз етеді.
- Қуат коэффициентін қамтамасыз ететін сенімді драйвер - 0,8 және 0,9 (ДСП 1403 үшін).
- Монтаждау мүмкіндіктерінің ыңғайлылығы мен кеңдігі шамдарды қолдану аясын айтарлықтай кеңейтеді.
- ДСП сериялы шамдардың негізгі жабдықтары кронштейндердің 2 түрімен жабдықталған: төбені бекітуге және кабельдермен бекітуге арналған (TM IEK кабельдері жинаққа кірмейді).
- Шамдарды ғимараттардың үй-жайларында да, сыртында да пайдалануға мүмкіндік беретін агрессивті ортаның әсерінен қорғау (IP65).
- ДСП 1302Д моделі энергияны барынша үнемдеуді қамтамасыз ететін инфрақызыл қозғалыс сенсорымен жабдықталған. Датчиктің әрекет ету радиусы - 5 м.

Техникалық сипаттамалар
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Иә |
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Иә |
| Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы | Жоқ |
| Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы | Жоқ |
| Шамның түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | - |
| Шамның негіз - ұстағышы | Басқалар |
| Корпус материалы | Пластик |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Опал/күңгірт пластик |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Жарықдиодты драйвер |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Жоқ |
| Жарықты бөлу | Орташа. жарық шоғы/сәуле |
| Жарық ағынының шығысы | Тікелей |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Қорғау сыныбы | II |
| Авариялық жарықтандыру үшін жарамды | Жоқ |
| Қозғалыс датчигімен | Жоқ |
| Қуаты бар шамдар үшін жарамды | - Сб |
| Жүйенің максималды қуаты | 36 Вт |
| Жарық ағыны | 3600 лм |
| Түс температурасы | 6500 К |
| Түс температурасы | 6500 К |
| Түстерді көрсету индексі - Ra | 70-79 (2А сыныбы) |
| Қуат коэффициенті | ≥ 0,9 |
| Қуат коэффициенті | ≥ 0,9 |
| Ені | 76.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі | 66.0 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Сыртқы диаметрі | 76 мм |
| Өткізгіш қимасы | 0,5...1,0 мм2 |
| Шамның түрі | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Шамның қуаты | 36 Вт |
| Реңктің немесе диффузордың түсі | Жоқ |
| Шекті температура | -25…50 °C |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі | Д |
| Тірек бетінің материалы | F- қалыпты тұтанатын материалдан |
| Климаттық орындалуы | ҰХЛ3.1 |
| Жарықдиодтар саны | 180 |
| Жарық көзі | Жарық диодтары SMD 4014 |
| Габариттік жарықтық | 12274 кд/м2 |
| Жарықты тарату класы | Б |
| Іске қосу тогы | 0,182 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы | 27 мкс |
| Арнайы қолдану | Басқалар |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыруды қолдану | Жұмыс орнын жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Төмен жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пішін | Сызықтық |
| Жарықдиодты шамдардың саны | 180 д. (дана) |
| Кернеу | 230 В |
| Жиілігі | 50 кГц |
| Қуат | 36 Вт |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Салмақ | 1500 г |
| Түсі | Сұр |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 2880 лм |
| Минималды түсті температура | 5300 К |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
| Жарық ағынының пульсациясы | 5 % |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 76 мм |
| Биіктігі | 66 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 30000 сағат (сағ) |
- Бағасы: 9 918,72 ₸


