Жарықдиодты шам ДСП 1421 20Вт 6500К IP65 600мм IEK

26 990 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDSP0-1421-20-6500-K01
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
ДСП шамдары шаң мен ылғалдың мөлшері жоғары қоғамдық, өндірістік және коммуналдық үй-жайларды жалпы жарықтандыруға арналған.
- ОТП шамдарын тиімді ауыстыру.
- Толық электромагниттік үйлесімділік (ЕМС) және өрт қауіпсіздігі талаптарына сәйкестік
- Шамды пайдалану шығындарының төмендігі.
- Қорғаныстың жоғары дәрежесі және жұмыс температурасының кең диапазоны.
- Корпус пен плафонның материалы соққыға төзімді поликарбонат, механикалық әсерге төзімді.
- Желіге қосылу мүмкіндігі (шлейфпен): 20Вт - 30шт, 40Вт - 15шт, 50Вт - 12шт.
- Монтаждау тәсілдері: аспалы, төбелік, қабырғалық.


Техникалық сипаттамалар
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Иә |
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Иә |
| Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы | Иә |
| Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы | Жоқ |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | - |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Жоқ |
| Қуаты бар шамдар үшін жарамды | - Сб |
| Жүйенің максималды қуаты | 20.0 Вт |
| Жарық ағыны | 2400 лм |
| Түс температурасы | 6500 К |
| Түс температурасы | 6500 К |
| Қуат коэффициенті | 0,9 |
| Қуат коэффициенті | 0,9 |
| Ені | 86.0 мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі | 70.0 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Полюстер саны | 1 |
| Өткізгіш қимасы | 1,0...1,5 мм2 |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -25…45 °C |
| Орнату өлшемі | 250 мм |
| Жұм кернеулерінің диапазоны | 200...240 Жылы |
| Жарықдиодтар саны | 108 |
| Габариттік жарықтық | 13500 кд/м2 |
| Іске қосу тогы | 0,101 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы | 27 мкс |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат | 100000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кернеу | 230 В |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Қуат | 20 Вт |
| Түсі | Ақ |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Жарықдиодты шамдардың саны | 108 д. (дана) |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Жарықтандыруды қолдану | Төмен жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Жұмыс орнын жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| шашыратқыштың материалы | Поликарбонат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 2400 лм |
| Максималды түсті температура | 5300 К |
| Жарық ағынының пульсациясы | 5 % |
| Минималды түсті температура | 5300 К |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 100000 сағат (сағ) |
- Бағасы: 26 990 ₸


