ФОРС IP54 IEK жерге тұйықтау контактісі бар РСб20-3-ФСр ашық қондырғысына арналған 1 орындық розетка

1 658 ₸
- Бар
- Коды:ERS12-K03-16-54-DC
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ашық қондырғыларға арналған "ФОРС" IP54 сериялы ажыратқыштар мен розеткалар ылғалдылығы жоғары және шаңы бар бөлмелерге арналған: жертөлелер, гараждар, шеберханалар. Осы сериядағы розеткалар мен ажыратқыштардың дизайны өнеркәсіптік кәсіпорындардың интерьеріне өте жақсы сәйкес келеді.
- Қабырғаларды қаптаудың кез келген түріне орнату үшін тамаша шешім.
- Монтаждау үшін ыңғайлы конструкция: сымдарды орналастыруға арналған үлкен кеңістік.
- Тот баспайтын болаттан жасалған топсалы қақпақ бұрандалары мен серіппелер.
- Ең аз шығынмен оңай орнату.
- Корпус соққыға төзімді материалдан жасалған, ол үлкен механикалық кернеулерге төтеп бере алады.
- Ажыратқыштар мен розеткалардың негізінде саңылаулы бекітуге арналған екі бұрғыланған тесік бар.
- Сатылы тығыздамалар бұйымның тығыздалуын қамтамасыз етеді.
- Розеткалар қорғаныш перделермен бірге келеді.
- Розеткалардың жұмыс ресурсы кемінде 50 000 циклды, ал ажыратқыштардың жұмыс ресурсы кемінде 40 000 "қосу-өшіру" циклін құрайды.
- Бұрандалы типті контактілі қысқыштар қимасы 1,5-2,5 мм2 (немесе қимасы 2,5 мм2 екі сым) өткізгіштердің қосылуын қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
| Хабарламалар саны | 1 |
| Қосылатын розеткалар саны | 1 |
| Қайырмалы қақпақпен | Иә |
| Перделермен - жанасудан қорғау | Иә |
| Жазуға арналған өріс немесе ақпараттық бет | Жоқ |
| Мөлдір | Жоқ |
| Құлыпталатын - - -ая | Жоқ |
| Итергішпен бірге | Жоқ |
| Жарықпен - желідегі кернеудің индикациясы | Жоқ |
| Бағдарлы жарықтандырумен | Жоқ |
| Асқын кернеуден қорғау | Жоқ |
| Ток бойынша қорғаныс | Жоқ |
| Миниатюралық сақтандырғышпен | Жоқ |
| Галогендерден бос | Жоқ |
| Өшіру функциясы | Жоқ |
| Бұрылған орталық кірістіру | Жоқ |
| Номиналды ток | 16 А |
| Номиналды ток | 16 А |
| Номиналды кернеу | 250 Жылы |
| Жиілігі | 50 Гц |
| VDE-ге сәйкес ауыр жағдайлар үшін | Жоқ |
| Құрылғының ені | 65.0 мм |
| Құрылғының биіктігі | 92.0 мм |
| Құрылғының тереңдігі | 55.0 мм |
| Номин құл кернеу | 250 Жылы |
| Пайдалану температурасы | -25…40 °C |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы | 1,5...2х2,5 мм2 |
| Қосу немесе Өшіру қосқышымен - On немесе Off | Жоқ |
| Контактілерді қорғау | Иә |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Қосқыштар саны | 1 |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Корпус материалы | Термопластика |
| Номиналды ток | 16 А |
| Кернеу | 250 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Жерге қосу | Иә |
| Қорғаныс қақпағы | Иә |
| Қорғаныс перделері | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Салмақ | 0.13 г |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Жағдайы | Жаңа |
| USB-ден зарядтау мүмкіндігі | Жоқ |
- Бағасы: 1 658 ₸



