Корпус металл ШМП-3-0 (650х500х220мм) УХЛ3 IP31 GENERICA IEK

31 927,14 ₸
- Бар
- Коды:YKM40-03-31-G
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әртүрлі электр қалқандарын құрастыру үшін қолданылады: күштік, басқару, автоматика.
Модульдік, сондай-ақ кәдімгі орындаудағы аппаратураларды монтаждауға мүмкіндік береді.
Алынбалы монтаждау панелі бар металл корпус.
Корпустың есігі құлыппен бекітіледі.
Құлып кілтінің бірыңғай құпиясы бар.

Артықшылықтары
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 650 |
| Ені, мм | 500 |
| Тереңдігі, мм | 220 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды ток, А | ≤ 630 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Үй-жайлардың сыртында пайдалануға жарамды-көше | Жоқ |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 0,8 |
| Монтаждау түрі | Беттік монтаждау |
| Кабельді енгізу | Төменнен |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Беттің қорғаныш жабыны | Полиэфирлі ұнтақ бояу |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | - |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Түсі | Сұр |
| Модульдер саны | - |
| Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды | Жоқ |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмағы, кг | 8,0 |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Есікке/қабықшаға максималды статикалық жүктеме, Н | 8/135 |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Пайдалану температурасы, °C | -60...40 |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 8 кг |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 650 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
- Бағасы: 31 927,14 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтама Металл корпус - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана.

