РУСМ5411-2274 1.6А 100кА 400В IP54 электр қозғалтқышының басқару қорабы автоматты түрде қайтымды.аралық режиммен.реле

86 780 ₸
- Бар
- Коды:RUSM-54112274
РУСМ5000 типті басқару қораптары қуаты 75 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар, ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін индукциялық электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматты басқаруға арналған.
РУСМ5000 басқару жәшіктері ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылады және IP54 қорғаныс дәрежесімен дайындалады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен (түймелермен, ажыратқыштармен).
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В. Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Аспалы |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Қайтымды қозғалтқыштарды басқару |
| Биіктігі, мм | 395 |
| Тереңдігі, мм | 220 |
| Қорғау | Модульдік автомат. ажыратқыш/УЗО |
| Климаттық орындалуы | УХ3 |
| Фазалар саны | 3 |
| Фидерлер саны | Бір фидерлі, автоматты режимге ауыстырып-қосқышы бар |
| Құрылымдық ерекшеліктері | Аралық релесі бар әрбір фидерге арналған автоматты ажыратқыш |
| Корпус материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 380/220 |
| Қалқанның номиналды тогы, А | 1,6 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Ені, мм | 310 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 1.6 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | ОРАЗМ5411 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 86 780 ₸

