РУСМ5114-3674, 40А, 18.5 кВт, 4.5 кА, 400 В, 2 фидер, IP54 басқару тартпалары

82 116 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-51143674
Жіберу 28 мамыр 2026Сипаттамасы
Электр қозғалтқыштарды басқару жәшігі РУСМ5114-3674 бірқатар елеулі артықшылықтарға және кең ауқымды пайдалануға ие.
Артықшылықтары:
- Сенімділік және қауіпсіздік: РУСМ пайдаланудағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейін қамтамасыз етеді асинхронды қозғалтқыштар.
- Сыртқы әсерлерден қорғау: Қорғау класы IP54 шаңнан және су шашырандыларынан қорғанысты қамтамасыз етеді, бұл қорапты пайдаланудың қиын жағдайларында қолдану үшін тамаша етеді.
- Модификацияны кең таңдау: пайдаланудың нақты шарттары үшін оңтайлы нұсқаны таңдауға мүмкіндік беретін әртүрлі түрлендірулер бар.
- Құрастырудың технологиялылығы және қарапайымдылығы: жәшіктің құрылысы күрделі емес, бұл орнату мен қызмет көрсету процесін жеңілдетеді.
- Қорғаныс және басқару: корпус ішінде қорғаныс және басқару элементтері орнатылады, ол жабдықтың сенімді жұмысын қамтамасыз етеді.
- Жағдайдың индикациясы: есікте жәшікке индикациялау шамдары, ауыстырып-қосқыштар және басқа да құралдар орнатылған, Бұл электрқозғалтқыштардың жұмысын бақылауға ыңғайлы болады.
Қолданылуы:
- Асинхронды электр қозғалтқыштарын басқару: РУСМ жергілікті, қашықтықтан және қуаты доғал, қысқа тұйықталған роторлы асинхронды электроқозғалтқышты автоматтық басқаруға арналған 75 кВт.
- Өнеркәсіп: электр қозғалтқыштарын сенімді басқаруды талап ететін өнеркәсіптің әртүрлі салаларында кеңінен қолданылады.
- Процестерді автоматтандыру: қолданылады бақылау мен сенімділіктің жоғары дәрежесі қажет технологиялық процестерді автоматтандыру үшін.
Басты тізбектің номиналды кернеуі – 400 В, Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Сертификатталған зауыттық корпус оларға керек-жарақтар мен керек-жарақтар коррозияға қарсы төзімділігі жоғары
- Біздің компания ресми болып табылады жиынтықтаушылардың дистрибьюторы аккредиттеуі және өндірушіден ТБК жинауға сертификаты бар.
- Сіз дайын шешімді қосуға аласыз, барлық схемалар мен құжаттар қоса беріледі.
- Жабдыққа арналған кепілдік Пайдалануға берілген күнінен бастап 12 ай кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖБ-ны жинақтау кезінде МЕМСТ-тың ток өткізгіш шиналары мен өткізгіштері пайдаланылады.
- Заманауи шешімдер мен сенімді аппаратура және ыңғайлы пайдалануда.
Бұйымның фотосы нақты ЖБК фотосуреті емес.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электрондық түрде сұрау салу бойынша ұсынылады.
Жинақтаманың сипаттамасы
Мыс кабелінің енгізу кабелінің ұсынылатын қимасы 5х16мм аспайды
ЖАБҚ аспалы металл корпуста орындалған |МП-2-0 (500х400х220мм) У2 IP54 IEK.
Кіріспе бөлім
Басқарудың негізгі функциялары:
- Қолмен басқару режимі;
- Автоматты режим - жоқ;
- Реверс - жоқ;
- Әрбір фидерге арналған автоматты ажыратқыштары бар екіфидерлі
Индикация және дабыл
Жұмыс индикациясы: "РАБОТА" жәшігінің есігіндегі қызыл дабыл шамы
Кететін секция
- Байланысор КМИ-35012 50А 230В/АС3 1НО 1НЗ IEK 2 дана;
- РТИ-3355 релесі 30-40А IEK электржылытқыш 2 дана;
- Басқару тізбектерінің ток жүретін өткізгіштері және МЕМСТ мыс дабылдамасы;
- N/PE шиналары жиынтықта шығатын шиналар;
- Жиынтықтағы қосылу клеммалары;
Кабельдік сальниктер жиынтықта.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 82 116 ₸

