IEK ДСП 3015 PRO, 250 Вт, 120°, 6500 К, алюминий, IP65 өнеркәсіптік шам

205 052 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDSP0-3015-250-120-K23
Жіберу 25 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өндірістік, қоймалық, құрамында шаң мен ылғал көп қосалқы үй-жайларды, сауда және көрме павильондарын, супер- және гипермаркетті, спорт кешендерін жалпы жарықтандыру үшін арналған.
- Жоғары жарық беру 140 лм/Вт.
- Жұмыс кернеулерінің кең диапазоны 100-240В.
- Толық электромагниттік үйлесімділік (ЕМС).
- Алюминий қорытпасынан жасалған жылу бұрудың жоғары деңгейлі корпусы.
- Қолда бар өнеркәсіптік шамдарды қайта жабдықтау мүмкіндігі (мысалы, ТҚЖ, ГЖП, РСП, ҰӨЖ сериясы).
- Шырақты пайдалануға жұмсалатын шығындардың төмендігі.
- Екіншілік оптиканы іріктеу опциясы (КСС таңдау, Д120, Г60, Г90).
- IP жоғары қорғаныс дәрежесі және жұмыс температурасының кең ауқымы шамды әмбебап етеді.
Техникалық сипаттамалары
| Шамның қуаттылығы | 250 Вт |
| Шамдар - жарық көздерінің саны | 1 |
| Жарық ағыны | 35000 лм |
| Түс температурасы | 6500 Кім? |
| Қуат коэффициенті | 0,9 |
| Пайдалану температурасы | -40...+50 °C |
| Ұзындығы | - мм |
| Ені | - мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі | 160 мм |
| Диаметрі | 420 мм |
| Қорғаныш тор-күнқағары бар | Жоқ |
| Жиынтықтағы басқару блогы | Жоқ |
| ӨҚҚ жиынтықта | Жоқ |
| Апаттық жарықтандыруға келеді | Жоқ |
| Кернеу номині | 100...240 В |
| Қорғаныш шынысы – плафоны бар | Иә |
| Доптан қорғау – соққыға төзімді орындау | Жоқ |
| Шамшырақтың энергия тиімділігі | 140. лм Вт |
| Жарық ағынының ашылу бұрышы | 120 бұршақ |
| Габаритті жарықтық | 86297 кд/м2 |
| Іске қосу тоғы | 18.0 А |
| Іске қосу тогының ұзақтығы | 180 мкс |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, сағат | 100000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Кепілдік мерзімі | 60 ай |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пішін | Дөңгелек |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Қуат | 250 Вт |
| Орнату әдісі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Жарықтандыруды қолдану | Жоғары жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 420 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 35000 лм |
| Максималды түсті температура | 6500 К |
| Жарық бергіштік | 140 лм/Вт |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жарылысқа төзімді корпус | Жоқ |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 100000 сағат (сағ) |
- Бағасы: 205 052 ₸

