ІЕК СНИ3, 15 кВА, 400 В, едендік, электромеханикалық үш фазалық кернеуді тұрақтандырушы

392 335 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:IVS10-3-15000
Жіберу 05 маусым 2026IEK сауда маркалы электромеханикалық типтегі кернеу тұрақтандырғыштары желілік белгі ауытқулары кезінде тұрмыстық және өнеркәсіптік мақсаттағы жүктемелерді қуаттандырудың тұрақты бірфазалы/үш фазалық кернеуі В*К 111 V 1 1 b b b b b b 1 b 1 b b b 1 b b 1 1 b b b 1 1 b b 1 1 b b 1 1 1 b b b 1 1 b b 1 1 b b 1 1 b b 500 1 b 1 s = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = мәнi мен ұзақтығы бойынша кең шектегi кернеу.
Өнеркәсіптік объектілерде, медициналық ұйымдарда, телекоммуникациялық компанияларда, аз қабатты тұрғын үй құрылысында, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығында, жоғары сезімталды техникамен жұмыс істеу кезінде шиеленістерді тұрақтандыру үшін қолданылады, 118, 118,, 1333; 2133; 168233; 168227; 168281 8299; 218133 112 112 112; 111865 127; 198233; 112733; 161281 112-230 мимо = = = = = = = = = такие Жарықтандыру жүйелерін, компьютерлік жабдықтарды пайдалану мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді.
МЕМСТ Р 52161.1, МЕМСТ Р 30805.14.1, МЕМСТ Р 51317.3.2, МемСтР Р 51318.14.1, МемСт Р 51318.13.27, стандарттар мен шарттардан туған шарттардан туған қолданым сертификатымен қолданған шарттылығы талаптардан төмен болмайтын стандарттар бар; РС 1 1 Есеюдің стандартын қабылдау үшін қажетті мемлекеттік стандарттар пайдаланылуы үшін Р 1 1 1 1, Еске = = = = такие
СНИ сериялы электромеханикалық типтегі кернеу тұрақтандырғыштары қуаттардың ең кең диапазонында (0,5 - 150 кВА) түржиынтықта берілген, сонымен бірге қуат беру желісінің түріндегі моделді қатар бір фазалық стабилиизаторлар ретінде келтірілген. үш фазалы (СНИ3 сериясы).
Электрмеханикалық кернеу тұрақтандырғыштарының энергия тиімділігінің ең жоғары көрсеткіштері бар, тұрақтандыру дәлдігінің артуы мен шамадан тыс салмаққа тұрақтылықтың жоғарылығы. Аталған артықшылықтарды бірінші кезекте коммерциялық тұтынушылар лайықты бағалады.

БАСҚА ДА ТАСЫМАЛ
- Кіріс кернеуінің жұмыс диапазонындағы шығу кернеуін қолдаудың жоғары дәлдігі - 220 В+/-3%.
- Жұмыстық кіріс кернеуінің кең диапазоны:
- - СНИ1 үшін - 160-250 В;
- - СНИ3 үшін - 160-250 В фазалы, 280-430 В сызықты.
- Жоғары ПӘК - 90%-дан астам.
- Қорғаныстың төрт түрінің болуы: асқын токтардан (асыра жүктелу немесе қысқа тұйықталу), көтеріңкі және төменгі шығыс кернеуінен, автотрансформатор орамаларын қыздырудан.
- Тұрақтандырғыш шығу кернеуінің синусоидальды нысанына бұрмалаулар енгізбейді.
- Заманауи схемалық техникалық шешім.
- IEK сауда маркалы жоғары сапалы қорғаныш және коммутациялық аппараттарды - ВА47-29, ВА47-100 сериялы автоматтық ажыратқыштарды және КМА контакторларды пайдалану.
- Тұрақтандырғыштарды монтаждау, қызмет көрсету және тасымалдау ыңғайлылығы шағын габариттердегі эргономикалық тұтқаларда және үлкен аумақты жылжытатын дөңгелектерді пайдалану арқылы тұрақтандырушылардың жылжымасына арналған.
- Стандартты жиынтықта сақтандырғыштар мен автотрансформатордың ток алмалы щеткаларының қосалқы бөлшектерi болуы.
Техникалық сипаттамалары
| Номиналды қуат | 15000 ӘМ |
| Бетке монтаждауға келеді | Жоқ |
| AC 50 Гц ток өзгерісінің максы | 3х22,5 А |
| Салмағы | 79 кг |
| Биіктігі | 793 мм |
| Ені | 438 мм |
| Кернеу шығымы | 220/380 В |
| Диапазон құл кернеу кіру | 160...250/280...430 В |
| Кернеу жоғары кернеуден тартылу Uмакс | 246|4 В |
| Кернеу төменнен тартылу Uмин кернеуінің шығуы | 184|4 В |
| Іске қосылу уақыты | <1000 мс |
| Байпас функциясының болуы | Жоқ |
| Температуралық қорғау | Иә |
| Тереңдігі | 390 мм |
| Қабырғаға монтаждауға келеді | Жоқ |
| Байпас ("айналма" режимі) | Жоқ |
| Жұмысқа кіру фазалық кернеу | - В |
| Жұмыстық кіру. желілік кернеу | 280...430 В |
| Шекті рұқсат берілген кіру фазалық кернеу | - В |
| Шекті жол берілген желілік кернеу | 235...475 В |
| Номин. шығыс. фазалық кернеу | - В |
| Шығу номин. сызықтық кернеу | 380 В |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұрақтандырғыш түрі | Электромеханикалық |
| Фазалар саны | 3 |
| Минималды кіріс кернеуі | 160 В |
| Максималды кіріс кернеуі | 430 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Шығу кернеуі | 380 В |
| Номиналды қуат | 15 кВт |
| Толық қуат | 15 кВА |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 390 мм |
| Биіктігі | 793 мм |
| Ені | 440 мм |
| Салмақ | 79 кг |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Кернеудің төмендеуінен қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| индикация түрі | Жарықдиодты |
| Орнату түрі | Еден |
- Бағасы: 392 335 ₸

