IEK бөлгіш қалқа, h=80 мм, L=2000 мм, мырышталған

1 281 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1F-080-2
Жіберу 11 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бөлу қалқасы нарядтарды болдырмау үшін бір лотокта әр түрлі сымдарды (ақпараттық және күштік) монтаждау кезінде науаларды екі және одан көп бөлігіне бөлуге қызмет етеді. Металл лотоктарға арналған бөлу аралығы Сендзимир әдісімен ыстық мырыштау болатынан жасалған (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм).
Мырыш жабындысының қалыңдығы кемінде 10 мкм. Қалқаның шеттерінде өткір жиектердің болмауы. IEK сатылы және жаймалық науалармен толық сәйкестігі. Қаптаманың ыңғайлы еселігі.
- мырыш жабындысының қалыңдығы кемінде 10 мкм.
- Қалқаның шеттерінде өткір жиектердің болмауы.
- IEK сатылы және жаймалық науалармен толық сәйкестігі.
- Қаптаманың ыңғайлы еселігі.
Техникалық сипаттамалары
| Салмағы | 2,05 кг |
| Қалқаның биіктігі | 80 мм |
| Ұзындығы | 2963 мм |
| Монтаждық перфорация | Иә |
| Тот баспайтын болат уландырғыш | Жоқ |
| Кабель-арна үшін жарамды | Жоқ |
| Баспалдақ науасына жарамды | Жоқ |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз етуге келеді | Жоқ |
| Сым науасына жарамды | Жоқ |
| Металдың қалыңдығы | 0,8 мм |
| Негіздердің ені | 25 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Түсі | Сұр |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 80 мм |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | Перегородки разделительные |
- Бағасы: 1 281 ₸


