IEK К1163 УТ1.5 ыстықтай мырышталған болат кабельдік сөре

5 273 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLW10-GEM-PK-450-UT15
Жіберу 10 маусым 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қолдану саласы: К1150-К1155 тіреулері көмегімен кабельді трассалардың қабырғасына немесе төбеге монтаж жасау үшін.
Монтаждау тәсілі: К1150 - К1155 тіректеріне сөрелерді бекіту үшін сөренің құйрығы саңылауынан қойылады, бұдан соң тілдің айналуы 90 ° болады. Сонымен бірге сөренің тіреумен электрлік қосылуы қамтамасыз етіледі.
Материал:
- УТ2,5 мырышталған болат
- У3 лак-бояу жабындысы
- МЕМСТ 15150-69 бойынша УТ1,5 ыстық мырыштау
- Бұйымдар конструкциясының қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың жоғары жылдамдығы.
- Құрама конструкцияларды монтаждау қосымша метиздік жинақтауларды талап етпейді.
- Бекіту және қолдану әмбебаптығы.
- Қаптаманың аз еселігі.
Техникалық сипаттамалары
| Биіктігі | 76 мм |
| Ені | 450 мм |
| Ұзындығы | 467 мм |
| Қоқыс жәшігіне ені сәйкес келеді | 50...400 мм |
| Беру қабілеті | 500 кН |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 20 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
- Бағасы: 5 273 ₸

