Бөлгіш қалқа h=40мм IEK "ПРАЙМЕР"

664 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKK-40D-P40-K01
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Оптикалық кабельді қоса алғанда, сымдардың барлық түрлерін төсеуге қызмет етеді.
Бөлгіш қалқа кабель-арна ішіндегі әртүрлі сымдарды бөлу үшін қызмет етеді.
- Ыңғайлы монтаждау.
- Сенімді бекіту.
- Күштік және әлсіз токты желілерді бөлу.
Техникалық сипаттамалар
| RAL түсінің нөмірі | 9010 |
| Кабель-арнаның биіктігі | 40 мм |
| Монтаждау температурасы | -15...+60 °C |
| Салмақ | бір метрге 0,16 кг |
| Тереңдігі кабельдік арна үшін қолайлы | 40 мм |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түсі | Ақ |
| Жүйе түрі | Аралық қабырға |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ұзындығы | 2000 мм |
- Бағасы: 664 ₸/м

