Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 2Р 63А IEK

2 233,98 ₸
- Бар
- Коды:MNV10-2-063
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалыпты жұмыс жағдайында номиналды токты қосуға, өткізуге және өшіруге, токты апаттық жағдайларда, мысалы, қысқа тұйықталу кезінде өткізуге, сондай-ақ ажырату функцияларын орындауға қызмет етеді.
- Жақсартылған кеңірек ауыстырып-қосқыш тұтқасы, жанасу аймағы ұлғайтылған.
- Жұмыс температурасының кең диапазоны -40°С-тан +50°С-қа дейін.
- Контактілі қысқыштардағы ойықтар жылу шығынын азайтады және қосылыстың механикалық тұрақтылығын арттырады.
- Қос бекітілген орны бар ысырма арқылы жылдам орнату.
Техникалық сипаттамалар
|
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | кемінде 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 10 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Өндіруші | IEK |
| конструктивті орындау | Жабық |
| Полюстер саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды ток | 63 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Доға сөндіргіш камера | Иә |
| Тұтқаның түрі | Алынбайтын |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 35 шаршы мм |
| Салмақ | 0.15 кг |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Механикалық тозуға төзімділік | 30000 цикл |
| Байланыстар саны | 2 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 2 233,98 ₸


