Мыс ұштығы Т 185 ЗЭТАРУС престеуге арналған

3 195 ₸
- Бар
- Коды:zeta10726
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мыс кабельді ұштығы Т 185-16-21 кернеуі 35 кВ дейінгі кабельдер үшін қимасы 185 мм2 мыс өткізгіштері бар сымдар мен кабельдерді тоқтатуға арналған. Ұштықтар қысымдау арқылы жіптерге бекітіледі.
Т 185-16-21 ұштықтары М2 маркалы мыс құбырдан дайындалады. Ұшы кабельдің өзегіне кигізіліп, гидравликалық немесе қолмен престеу арқылы тығыздалады. Бұл әдіс кабельдің ұшы мен өзегін бір-біріне мықтап бекітіп, сенімді жанасуды қамтамасыз етеді.
| Техникалық сипаттамалар | |
| 35 шаршы метрге дейін | |
| 185 | |
| 16 | |
| 21 | |
| 27 | |
| 38 | |
| 17 | |
| 40 | |
| 95 | |
| Нығыздау | |
| Жоқ | |
| ӨХЛ 3 | |
| МЕМСТ 7386-80 | |
| Мыс М2 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 95 мм |
| Ені | 40 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 17 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 185 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 3 195 ₸

