Жарықдиодты шам ДСП 4001 100Вт 4000К IP65 алюминий IEK

23 352,84 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDSP0-4001-100-40-K23
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Биік аралықтарға арналған ДСП шамдары өндірістік және қойма үй-жайларын, спорт залдарын, мұз айдындарын, сауда және көрме алаңдарын, гипермаркеттерді жалпы жарықтандыруға арналған.
Шамдар дәстүрлі DRL, DNaT, MHL жарық көздері бар шамдарды энергияны үнемдейтін ауыстыру болып табылады, ұзақ қызмет ету мерзіміне ие, шамдарды ауыстыруды және қосымша пайдалану шығындарын қажет етпейді.
- Шамның жоғары жарық тиімділігі: 100 лм/Вт.
- Құйылған алюминий корпусы: диодтардан жылуды жылдам бөлу олардың қызмет ету мерзімін ұзартады.
- Жоғары түсті көрсету индексі Ra>80: жарықтандырылатын объектілердің табиғи түстері.
- Ықшам өлшем.
- Аспалы монтаждау тәсілі: шамды оңай орнату.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның қуаты | 100 Вт |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | 1 |
| Жарық ағыны | 10000 лм |
| Жарық ағыны | 10000 лм |
| Түс температурасы | 4000 К |
| Түс температурасы | 4000 К |
| Қуат коэффициенті | 0,9 |
| Пайдалану температурасы | -20...+40 °C |
| Ұзындығы | - мм |
| Ені | - мм |
| Биіктігі немесе тереңдігі | 75 мм |
| Диаметрі | 276 мм |
| Қорғаныш тор-тор-күнқағары бар | Жоқ |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Номиналды кернеу | 230 Жылы |
| Қорғаныш әйнек - плафонмен | Иә |
| Жарық ағынының ашылу бұрышы | 110 градус |
| Габариттік жарықтық | 4526,3 кд/м2 |
| Іске қосу тогы | 0.4 А |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы | 30 мкс |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Сағат | 50000 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Пішін | Дөңгелек |
| Кернеу | 230 В |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Қуат | 100 Вт |
| Түсі | Қара |
| Орнату әдісі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Жарықтандыруды қолдану | Жоғары жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| себу бұрышы | 110 град. |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 276 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 10000 лм |
| Максималды түсті температура | 4000 К |
| Жарық бергіштік | 100 лм/Вт |
| Минималды түсті температура | 4000 К |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жарылысқа төзімді корпус | Жоқ |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 50000 сағат (сағ) |
- Бағасы: 23 352,84 ₸



