85х85х40мм ашық сымдарға арналған KSC11-303 дәнекерлеу қорабы 6 кіріс IP55 KSC

383 ₸
- Бар
- Коды:KSC11-303
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ашық монтаждау үшін шаң өткізбейтін қорап гофрленген, тегіс немесе арматураланған құбырлармен және кабельмен біріктірілген қуатты және төмен токты желілерді құру және коммутациялау үшін қолданылады.
Тарату қорабы бетіне өздігінен бұрап тұратын бұрандалармен бекітіледі.
Құрылымның ішінде терминал блоктарын орнатуға арналған орындар қарастырылған.
Қораптың конструкциясы ылғал мен шаңнан сенімді қорғанысты қамтамасыз етеді.
Кабель кірістері тиісті қорғаныс класын қамтамасыз ете отырып, құбырлар мен кабельдерді қосуға мүмкіндік береді.
Габариттік сызба

| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KSC |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жүйе түрі | Тарату қорабы |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| клемма қалыбы | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Корпус материалы | Пластик |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Шаршы |
| Жарылыстан қорғалған орындау | Жоқ |
| Ыстыққа төзімділік | Иә |
| Отқа төзімділік | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 85 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 85 мм |
- Бағасы: 383 ₸

