Жалғағыш терминал WAGO 221-413 3х-сымды 3x4 мм2

287,28 ₸
- Бар
- Коды:221-413
Әмбебап иінтіректі шағын жалғастырғыш терминалдар WAGO 221 сериясы тұтас және көп сымды өзектерден тұратын 0,2-ден 4,0 шаршы миллиметрге (24-12 AWG) дейінгі қимасы бар мыс сымдарының әртүрлі комбинацияларында жылдам және сенімді қосылуға арналған.
WAGO 221 сериялы жалғау терминалдары электр жабдықтарындағы сымдарды уақытша және тұрақты қосу үшін де қолданыла алады: электр панельдеріндегі, дәнекерлеу және коммутациялық қораптардағы сымдарды ауыстыру үшін, жарықтандыру жабдықтарын монтаждау кезінде, күнделікті өмірде. Терминалдар кернеуі 220 және 380 вольт болатын стандартты құрылыс сымдарында да, төмен вольтты жабдықтың құрамдас бөліктерін қосуда да (қосқыштардың басқа түрлерін қажет ететін жоғары жиілікті қабылдау/тарату құрылғыларын қоспағанда) жақсы жұмыс істеді.
Терминалдар WAGO 221 сериялардың сымдарды қосудың көптеген басқа әдістеріне және терминал үлгілеріне қарағанда үлкен артықшылықтары бар:
- электр сымдарын жылдам, ыңғайлы оңай орнату, онда сапасыз қосылымды алу қатесінің қаупі (біліктілігі жоқ персонал орнатқан кезде) конструкцияның қарапайымдылығы мен корпустың мөлдірлігіне байланысты барынша азайтылады
- жоғары сенімділікпен жеке қосылымның айтарлықтай төмен құны
- арнайы монтаждау жабдығының болуы қажет емес, кабельді тазалауға арналған ең аз құралдың болуы жеткілікті
- сымдарды монтаждау мен қосуды шектеулі кеңістікте, сымдарға қол жеткізу қиын болған кезде жүргізуге ыңғайлы
- алюминий өткізгіштері бар сымдарды қоспағанда, электрикадағы ең көп таралған сым түрлері мен қималары үшін қосқыштың бір түрін пайдалану мүмкіндігі
- 221 сериялы WAGO терминалдары 32 амперге дейінгі номиналды токтарға сенімді түрде төтеп береді және дұрыс орнатылған кезде рұқсат етілген температурадан жоғары қызбайды
- электр тізбегі өзгерген кезде өткізгіштерді оңай ажырату және қайта қосу мүмкіндігі, сонымен қатар терминал қысқышының өзіне және өткізгіштерге ешқандай зақым келтірместен (осыған байланысты WAGO рычагты терминалдары уақытша электрмен жабдықтау схемаларын құру кезінде құрылыста өте ыңғайлы - уақытша, жеткілікті қуатты тұтынушылармен, мысалы, өнеркәсіптік жабдық, электр құралдары, прожекторлар және т.б.).
Сипаттамалары |
Құндылықтар |
| Қолданылу саласы | жерге тұйықталған электр сымдарында |
| Максималды жұмыс кернеуі | 450 вольт |
| Ұзақ мерзімді жұмыс температурасы | +105°С |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | +85°С |
| Максималды жұмыс тогы | 32 Ампер |
| Өткізгіштердің материал типі | Мыс өткізгіштер үшін |
| Өткізгіш өзектерінің түрлері | Тұтас және көп сымды |
| Өткізгіштің ең аз қимасы | 0,2 шаршы мм (24 AWG) |
| Өткізгіштің максималды қимасы | 4,0 шаршы мм (12 AWG) |
| Корпустың түсі | Мөлдір + Қызғылт сары |
| Жанғыштық сыныбы | UL 94 V2 (өшуі 30 сек) |
| Судан қорғау дәрежесі | IP 20 (үй ішінде монтаждау / судан қорғау жоқ) |
| Сертификаттар | UL, EN/EC05, JET, PSE |
НАЗАР АУДАРЫҢЫЗ!
221 және 222 сериялы WAGO терминалдары АЛЮМИНИЙ өткізгіштері бар сымдарды орнатуға АРНАЛМАҒАН!
221 және 222 сериялы WAGO ТЕРМИНАЛДАРЫ КӨШЕДЕ АШЫҚ МОНТАЖДАУ жұмыстарын жүргізуге АРНАЛМАҒАН, өйткені олар судан жеткілікті қорғанысқа ие емес (IP20). Сыртта орнату кезінде WAGO терминалдары монтаждық қораптармен, электр қалқандарымен, құрылғы корпустарымен немесе сәйкес қорғаныс класы бар ұқсас құрылғылармен қорғалуы керек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | WAGO |
| Өндіруші ел | Германия |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ұзындығы | 18.6 мм |
| Ені | 18.7 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Қызғылт сары |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Қызғылт сары |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 105 град. |
| Максималды ток | 32 А |
| Максималды кернеу | 450 В |
- Бағасы: 287,28 ₸


