Ажыратқыш ВКИ-216 3Р 10А 230/400В IP40 IEK

1 483,02 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:KVK20-10-3
Жіберу 04 сәуір 2026ВКИ сериялы механикалық бұғаттауы бар кнопкалы ажыратқыштар индуктивті және белсенді сипаттағы бір және үш фазалы жүктемелерді (электр қозғалтқыштары, жарықтандыру және жылыту аспаптары) сирек коммутациялауға арналған.
Қолдану саласы - электрлендірілген құрылыс машиналары мен механизмдерін (шағын көлемді бетон араластырғыштар, электр құралдары, уақытша және көше жарықтандыру тізбектері, соның ішінде флуоресцентті, жылжымалы желдеткіш жылытқыштар, сорғылар, компрессорлар және т.б.) басқару.
Өзінің құрылымдық және техникалық сипаттамалары бойынша ВКИ сериялы түймелік ажыратқыштар МЭК 60947-4-1-2000, ГОСТ Р50030 халықаралық және ресейлік стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.4.1-2002.
ВКИ сериялы батырмалы ажыратқыштар сертификаттық сынақтардан өтті және олардың сериялық өндірісіне РОСС CN.ME86.B00174 сәйкестік сертификаты алынды.
- Индуктивті және белсенді сипаттағы бір және үш фазалы жүктемелердің коммутациясы.
- Қорғау дәрежесі IP40.
- Тозуға төзімділігі жоғары.
- Бекітілген "БАСТАУ" түймесі.
- Кепілдік 3 жыл.
Техникалық сипаттамалар
| Сөндіргіш-айырғыштың ықшам нұсқасы | Иә |
| Негізгі ажыратқыш ретінде жарамды | Иә |
| Сервистік өшіру ретінде жарамды | Иә |
| Сақтандырғыш сөндіргіш ретінде жарамды | Жоқ |
| Авариялық тоқтату сатысына жарамды | Жоқ |
| Номин үздіксіз ток Iu | 10 А |
| Макс рұқсат етілген құл кернеуі Ue AC | 400 Жылы |
| Шартты номин қысқа тұйықталу тогы Iq | 1 ғА |
| Полюстер саны | 3 |
| Қозғалтқыш жетегі - қосымша | Жоқ |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Жоқ |
| Кернеу айырғышты толықтырады | Жоқ |
| Аралық монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Өзара бұғаттаушы - -ая | Иә |
| Ауыстырып қосқыштар саны | 2 |
| Қақпақтың немесе есіктің артындағы жұмыс механизмі | Жоқ |
| Мөлдір есік немесе қақпақ | Жоқ |
| Корпустың биіктігі | 85 мм |
| Корпустың тереңдігі | 54 мм |
| Корпустың ені | 54 мм |
| Номин оқшаулау кернеуі Ui | 400 Жылы |
| Номин импульске төзімді кернеу | 2,5 шаршы метр |
| Номин құл кернеу Ue | 230/400 Жылы |
| Жүннің тозуға төзімділігі | 20000 цикл |
| Электр тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Салмақ | 0,18 кг |
| АС-1 кезіндегі номиналды ток | 10.0 А |
| АС-14 кезіндегі номиналды ток | 7.5 А |
| АС-15 кезіндегі номиналды ток | 3.0 А |
| Сақтандырғыш тогы qG | 10.0 А |
| Коммутациялардың максималды жиілігі | сағатына 30 цикл |
| Пайдалану температурасы | -25...+40 °C |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 5 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түйме пішіні | Тік бұрышты |
| Түймелер саны | 2 д. (дана) |
| Номиналды ток күші | 10 А |
| Кернеу | 400 В |
| Позицияны бекіту | Иә |
| Корпус материалы | Металл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
- Бағасы: 1 483,02 ₸

