Құрастырмалы металл корпус ВРУ-2Д SMART 2000х800х450мм IP31 IEK

360 931 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YKM50-2000-800-450-2D-31
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Енгізу-тарату құрылғылары жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы ток желілерінде кернеуі 380/220 В электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға, қысқа тұйықталулар мен шамадан тыс жүктемелер кезінде желілерді қорғауға, сондай-ақ сирек операциялық қосулар мен ажыратуларға арналған.
SMART IEK ҚБҚ металл корпустары олардың базасында әртүрлі объектілерді электрмен жабдықтауға арналған енгізу-тарату төмен вольтты жиынтықты құрылғыларды одан әрі құрастыру үшін қызмет етеді. ТЖҚ-ның қолданыстағы схемаларының көпшілігін VRU SMART негізінде құрастыруға болады.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Фальш-панельдерді орнату мүмкіндігі.
- Монтаждау, тасымалдау және сақтау ыңғайлылығы.
- Аксессуарлардың кең таңдауы, кеңістікті бөліктерге бөлу мүмкіндігі.
- Керек-жарақтарды әртүрлі тереңдікте (20 мм қадам), енде (25 мм қадам) және биіктікте (25 мм қадам) орнату мүмкіндігі.
- Корпустың жетілдірілген конструкциясы жұмыс кеңістігін ұтымды пайдалануды қамтамасыз етеді.
- Алынбалы бүйірлік панельдер орнату кезінде жабдыққа ыңғайлы қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Ауыстырылатын есік.
- Жарық сигналдық аппаратураны орнатуға арналған есіктегі профиль.
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Корпустарды блоктарға қосу мүмкіндігі.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Құжаттарға арналған қалта.
- Есіктегі жерге тұйықтау шпилькалары.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток | 630 А |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Монтаждық платамен | Жоқ |
| Монтаждық тереңдік - тауашалар | - мм |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Үй-жайлардан тыс қолдану үшін жарамды | Жоқ |
| Салмақ | 73,2 келі |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Металдың қалыңдығы | 1,4 мм |
| Пайдалану температурасы | -60…40 °C |
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 3 |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 1.4 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 2000 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 1.4 мм |
| Негізгі | |
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Корпус түрі | Монтаждау қалқаны |
| Орнату опциясы | Еден |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Жағдайы | Жаңа |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 360 931 ₸

