Сақтандырғыш-ажыратқыш-ажыратқыш ПВР-400А (габарит 2) IEK

55 215 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SRP-30-3-400
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сақтандырғыш-ажыратқыш-айырғыштар (ТҚҚ) номиналды кернеуі 690 В және номиналды жиілігі 50 Гц дейінгі айнымалы ток тізбектерін автоматты емес коммутациялауға және асқын токтан қорғауға арналған.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- ТЖҚ-да кеңістікті үнемдеу.
- ПВР-дың кең ауқымды қатары.
- Монтаждау және пайдалану ыңғайлылығы.
- Заманауи материалдарды қолдану есебінен қуаттың аз шығыны.
- Мыс және алюминий өткізгіштерді қосу мүмкіндігі.
Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны | 3 |
| Номин ток, А | 400 |
| Бейтараптықты өшіру | Жоқ |
| Мөлдір қақпақпен | Иә |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Ені, мм | 210 |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Биіктігі, мм | 290 |
| Тереңдігі, мм | 125 |
| Қорғау | Пышақ сақтандырғышы |
| Корпус материалы | Пластик |
| Номин құл кернеу, Жылы | 690 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды ток | 400 А |
| Кернеу | 0.69 кВ |
| Максималды жұмыс кернеуі | 0.69 кВ |
| Орнату түрі | Ішкі |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Массасы | 3.2 кг |
| Монтаждау тәсілі | Аспалы |
| Жетектің сипаттамалары | |
| Жетек түрі | Қол жетегі |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Пышақ қозғалысының сипаты | Кесетін |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 290 мм |
| Ені | 210 мм |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 125 мм |
- Бағасы: 55 215 ₸

